Ceny dla grup zorganizowanych typu kolonie, obozy sportowe czy wycieczki ustalamy telefonicznie - +48 660 458 298

Dla grup zorganizowanych mamy przygotowaną specjalną ofertę, zapraszamy do podstrony Grupy zorganizowane

Jest to nasz jedyny domek pięcioosobowy, ulokowany jest w drugiej części ośrodka. Front tego domku letniskowego zwrócony jest w stronę jeziora, stoi odwrotnie niż wszystkie inne domki, przez co osoby wypoczywające w nim mają więcej prywatności. Domek składa się z dwóch pomieszczeń przedzielonych drzwiami przesuwnymi. W pierwszym pomieszczeniu zaraz przy wejściu znajdą Państwo 2 drewniane ławy oraz stół. Głębiej w pomieszczeniu znajduje się lodówka, szafka z szufladami i blatem (na blacie stoi czajnik elektryczny oraz szklanki — nie ma kuchenki, obowiązuje zakaz gotowania/smażenia wewnątrz domku) oraz łóżko podwójne o wymiarach 120 × 200 cm. Nad łóżkiem zawieszony jest 32-calowy TV z telewizją naziemną. W drugim pomieszczeniu znajdą Państwo 3 łóżka pojedyncze o wymiarach 80 × 200 cm, dużą szafę oraz regał z półkami. W całym domku letniskowym przy łóżkach stoją szafeczki nocne, a na nich lampki. Łóżka przygotowane są na Państwa przyjazd — zależnie od ilości osób, na każdym z nich znajduje się komplet wypranej i profesjonalnie zdezynfekowanej pościeli. Wejście do łazienki znajduje się w sypialni z 3 łóżkami. Łazienka w domku wyposażona jest w kabinę prysznicową, umywalkę oraz toaletę. Cały domek, oprócz łazienki, wykończony jest drewnem. Poniżej przedstawiamy Państwu zdjęcia opisywanego domku letniskowego, zapraszamy serdecznie!

Podana cena jest ceną sezonową, poza sezonem oferujemy atrakcyjne rabaty - CENNIK

Domki letniskowe w Augustowie

Domek 5 osobowy - cały domek 350 zł/DOBA

Przykładowy domek 4 osobowy - cały domek 300 zł/DOBA

Wszystkie nasze czteroosobowe domki wyposażone są w łazienkę z kabiną prysznicową, lodówkę, czajnik elektryczny z zestawem szklanek oraz 32-calowy telewizor z programami naziemnymi. W domku nie ma kuchenki i obowiązuje zakaz gotowania czy smażenia wewnątrz. W zimniejszych okresach udostępniamy grzejniki naścienne. W każdym naszym domku letniskowym znajdą Państwo komplet profesjonalnie wypranej i zdezynfekowanej pościeli. Każdy domek składa się z dwóch pomieszczeń przedzielonych drzwiami przesuwnymi. W pierwszym pomieszczeniu znajdują się dwa łóżka pojedyncze (80 × 200 cm), dwie ławy drewniane do siedzenia, stół oraz telewizor, który zawieszony jest na ścianie. Druga sypialnia składa się z łóżka podwójnego (120 × 200 cm), dużej szafy na ubrania oraz szafki z szufladami. W tej części domku znajduje się wejście do łazienki. Poniżej znajdą Państwo zdjęcia oraz krótki film prezentujący ofertę naszych domków letniskowych, zapraszamy serdecznie!

Podana cena jest ceną sezonową, poza sezonem oferujemy atrakcyjne rabaty - CENNIK

+48660458298     +48534735865

Wczasy rodzinne, kolonie i obozy sportowe nad jeziorem

Dane do przelewu

Usługi Noclegowe i Rekreacyjne Jan Molawko

16-304 Nowinka

Klonownica

34 8769 0002 0198 0042 2000 0010

SWIFT: POLUPLPR (przelewy zagraniczne)

Rezerwacja

Wszystkie rezerwacje odbywają się drogą telefoniczną. W celu sprawdzenia dostępności domków w wybranym terminie i po ewentualną rezerwacje zapraszamy pod numer

+48 660 458 298

Social Media