Na swoim terenie posiadamy 41 domków letniskowych,  domki rozłożone są na dwóch "skrzydłach" ośrodka. Jedno ze skrzydeł przeznaczyliśmy na goszczenie grup zorganizowanych,  jesteśmy w stanie zakwaterować w nim 77 osób, a cały ośrodek pomieści 140 osób. W części kolonijnej domki ustawione są blisko siebie, tworząc kształt podkowy. Dzięki ustawieniu domków, opiekunowie mają ułatwioną kontrolę nad grupą, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo wypoczynku.

 

Nasz ośrodek kolonijny położony jest na półwyspie, do obiektu prowadzi tylko jedna droga dojazdowa, teren jest ogrodzony, a brama wjazdowa zamykana jest na noc. Bezpieczeństwo i komfort naszych gości jest dla nas najwyższym priorytetem.

 

Mamy doświadczenie w byciu gospodarzem dla wycieczek, pielgrzymek oraz od  młodzieżowych kolonii i obozów sportowych. Spełniamy wszystkie wymogi prawne, jeżeli chodzi o zakwaterowanie dzieci i młodzieży, a nasza kuchnia przechodzi kontrole Sanepidu bez zastrzeżeń. Po sezonie 2023 zdecydowaliśmy się na całkowity remont domków typowo biwakowych, aby znacznie podnieść standard wypoczynku w naszym ośrodku.

 

Odrestaurowując domki, mieliśmy w zamyśle odtworzyć standard pokoju hotelowego. Każdy z domków został zaizolowany 15-centymetrową warstwą wełny wysokiej jakości, co pozwala na organizacje wyjazdów typu Zielona szkoła już od kwietnia, aż do października. W chłodne dni wnętrze domku jest bardzo ciepłe (udostępniamy dodatkowe ogrzewanie), a podczas upałów domki zachowują przyjemny chłód. Dodatkowym atutem izolacji jest również znaczące wyciszenie wnętrza. W celu zachowania prywatności duże frontowe okno oraz okno w sypialni wyposażone jest w obszerną zasłonę wykonaną z materiału nieprzepuszczającego światła, okienko w łazience pokryte zostanie specjalną folią szronioną. W części sypialnej zagościła duża szafa z drzwiami przesuwnymi. W każdym domku łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, umywalkę oraz toaletę. Wnętrze zostało pokryte deskami szalunkowymi, które zostały zabezpieczone ekologicznym olejem renomowanej holenderskiej firmy.

Domki usytuowane są zaraz obok placu zabaw z trampoliną oraz boiska do plażowej piłki siatkowej. W sezonie 2024 do infrastruktury dołączy boisko do badmintona (udostępniamy sprzęt bez opłat).

 

Na terenie ośrodka znajduje się świetlica, w której można zagrać w tenisa stołowego. Posiadamy własne pomosty, obok których znajduje się kąpielisko oraz miejsce na ognisko.

 

Serwujemy domowe posiłki z wysokiej jakości produktów. Śniadanie oraz kolacja podawane są w postaci bufetu, obiad składa się z zupy oraz drugiego dania.

 

Zdjęcia domku zostały wykonane w sezonie zimowym, niektóre prace związane z renowacją nie zostały jeszcze wykonane, zdjęcia zostaną odświeżone przed sezonem 2024. Zapraszamy do Galeria w celu poznania walorów widokowych naszego ośrodka podczas bardziej zielonej pory roku. 

Oferujemy bardzo atrakcyjną cenę dla młodzieżowych grup kolonijnych, obozów sportowych. Zapraszamy do kontaktu

biuro@klonownica.pl |  +48 660-458-298 |  +48 534-735-865

Baza kolonijna/noclegowa nad jeziorem Rospuda i Necko w Augustowie

+48660458298     +48534735865

Wczasy rodzinne, kolonie i obozy sportowe nad jeziorem

Dane do przelewu

Usługi Noclegowe i Rekreacyjne Jan Molawko

16-304 Nowinka

Klonownica

34 8769 0002 0198 0042 2000 0010

SWIFT: POLUPLPR (przelewy zagraniczne)

Rezerwacja

Wszystkie rezerwacje odbywają się drogą telefoniczną. W celu sprawdzenia dostępności domków w wybranym terminie i po ewentualną rezerwacje zapraszamy pod numer

+48 660 458 298

Social Media