Regulamin Ośrodka Klonownica

Rezerwacja miejsca w Ośrodku Klonownica oznacza pełną zgodę na przestrzeganie poniższego regulaminu:

Recepcja i Doba Hotelowa: Wszyscy goście zobowiązani są do zgłoszenia swojego pobytu w recepcji. Doba hotelowa rozpoczyna się o 16:00 w dniu przyjazdu i kończy o 10:00 dnia wyjazdu. Opłata za pobyt wymagana jest w dniu przyjazdu.

Stan Wyposażenia: Goście przejmujący domek letniskowy zobowiązani są do sprawdzenia jego wyposażenia i przyjmują odpowiedzialność za wszelkie braki lub uszkodzenia powstałe z ich winy.

Zasady Odwiedzin: Osoby niezameldowane mogą przebywać w ośrodku wyłącznie poza godzinami ciszy nocnej (22:00-6:00) i każdą wizytę należy zgłosić w recepcji.

Ruch Pojazdów: Dozwolony jest ruch pojazdów wyłącznie po wyznaczonych trasach. Parkowanie możliwe jest tylko na wyznaczonych miejscach parkingowych. Niszczenie roślinności jest surowo zabronione.

Cisza Nocna: Wszyscy goście zobowiązani są do przestrzegania ciszy nocnej obowiązującej w godzinach 22:00-6:00, aby umożliwić sobie i innym spokojny wypoczynek.

Urządzenia Elektryczne: Użycie urządzeń elektrycznych o wysokim zużyciu energii wymaga wcześniejszego zgłoszenia i może podlegać dodatkowym opłatom.

Bezpieczeństwo Przeciwpożarowe: Należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa:

  • Zakaz rozpalania ognisk poza wyznaczonymi miejscami.
  • Zakaz używania otwartego ognia, w tym kuchenek gazowych, poza miejscami do tego przeznaczonymi.
  • Zakaz palenia tytoniu i używania e-papierosów w domkach oraz sanitariatach.
  • Zakaz gotowania i smażenia wewnątrz domku letniskowego.

Odpowiedzialność za Szkody: Osoby dewastujące mienie ośrodka ponoszą pełną odpowiedzialność materialną.

Prawo Odmowy: Ośrodek zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia osoby, która naruszyła regulamin podczas poprzednich pobytów.

Odpowiedzialność Ośrodka: Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione bez nadzoru.

Zwierzęta: Właściciele zwierząt zobowiązani są do rejestracji swojego zwierzęcia w recepcji i opłacenia odpowiedniej taryfy. Psy muszą być trzymane na smyczy, a ich opiekunowie odpowiedzialni za sprzątanie po pupilach.

Niestosowanie się do Regulaminu: Nieprzestrzeganie regulaminu może skutkować nakazem opuszczenia ośrodka bez prawa do zwrotu opłaty za pobyt.

Zakaz dla Agresywnych Ras Psów: Na terenie ośrodka obowiązuje zakaz przebywania agresywnych ras psów, zgodnie z przepisami prawa o ochronie zwierząt.

Numery Alarmowe:

  • 112: Numer alarmowy
  • 999: Pogotowie ratunkowe
  • 998: Straż pożarna
  • 997: Policja

 

 
 
 
 

REGULAMIN OŚRODKA KOLONIJNEGO I WCZASOWEGO KLONOWNICA

Ośrodek kolonijno-wczasowy nad jeziorem Necko/Rospuda w Augustowie

Dane do przelewu

Usługi Noclegowe i Rekreacyjne Jan Molawko

16-304 Nowinka

Klonownica

34 8769 0002 0198 0042 2000 0010

SWIFT: POLUPLPR (przelewy zagraniczne)

Rezerwacja

Wszystkie rezerwacje odbywają się drogą telefoniczną. W celu sprawdzenia dostępności domków w wybranym terminie i po ewentualną rezerwacje zapraszamy pod numer

+48 660 458 298

Social Media