W Ośrodku Klonownica dysponujemy 41 komfortowymi domkami letniskowymi, idealnie dostosowanymi do potrzeb kolonii oraz obozów sportowych. Nasze domki są strategicznie rozmieszczone na dwóch "skrzydłach" ośrodka. Jedno skrzydło jest przeznaczone specjalnie na zakwaterowanie grup zorganizowanych, mogąc pomieścić do 77 osób, natomiast cały ośrodek może zakwaterować do 140 gości. W części przeznaczonej dla kolonii domki ułożone są blisko siebie, co umożliwia opiekunom lepszą kontrolę nad grupą, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo pobytu.

Bezpieczeństwo i komfort w naszym ośrodku kolonijnym są najwyższym priorytetem. Teren jest ogrodzony, a dostęp kontrolowany, co zapewnia spokój i ochronę dla naszych gości. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji noclegów dla kolonii, obozów sportowych oraz innych wyjazdów grupowych. Nasze domki letniskowe spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, a kuchnia regularnie przechodzi kontrole Sanepidu.

Po sezonie 2023 przeprowadziliśmy generalny remont naszych domków, podnosząc ich standard do poziomu pokoi hotelowych. Każdy domek został zaizolowany 15-centymetrową warstwą wełny mineralnej, co gwarantuje komfort termiczny od wczesnej wiosny do późnej jesieni, a także zapewnia doskonałą izolację akustyczną. Dzięki temu możemy organizować wyjazdy typu Zielona Szkoła już od kwietnia do października.

Na terenie ośrodka znajduje się także wiele atrakcji rekreacyjnych, takich jak plac zabaw z trampoliną, boisko do siatkówki plażowej, a w sezonie 2024 zostanie dodane boisko do badmintona. Oferujemy również bezpłatne korzystanie ze sprzętu sportowego.

Świetlica ośrodka to miejsce, gdzie można zagrać w tenisa stołowego, a nasze własne pomosty zapewniają dostęp do kąpieliska i miejsca na ognisko. Śniadania i kolacje serwowane są w formie bufetu, a nasze menu zawsze składa się z świeżych i wysokiej jakości produktów. 

Każdy z domków składa się z dwóch pomieszczeń, w których znajdą Państwo cztery lub pięć łóżek pojedynczych. W pierwszej sypialni domku letniskowego znajduje się stół i ławy do siedzenia, lodówka oraz czajnik elektryczny i szklanki. Druga sypialnia jest przechodnia, znajduje się w niej wejście do łazienki z pełnym węzłem sanitarnym i gorącą wodą. Nie udostępniamy ręczników. W drugiej części domku kolonijnego znajdą Państwo również dużą szafę z drzwiami przesuwnymi. Między turnusami każdy domek jest dezynfekowany i sprzątany przez wyszkolony personel naszego ośrodka kolonijnego. Stawiamy na bezpieczeństwo i higienę. 

Oferujemy bardzo atrakcyjną cenę dla młodzieżowych grup kolonijnych, obozów sportowych - 120 PLN/DOBA z wyżywieniem.

Zapraszamy do kontaktu

biuro@klonownica.pl |  +48 660-458-298 | +48 534-735-865

Baza kolonijna/noclegowa nad jeziorem Rospuda i Necko w Augustowie

Ośrodek kolonijno-wczasowy nad jeziorem Necko/Rospuda w Augustowie

Dane do przelewu

Usługi Noclegowe i Rekreacyjne Jan Molawko

16-304 Nowinka

Klonownica

34 8769 0002 0198 0042 2000 0010

SWIFT: POLUPLPR (przelewy zagraniczne)

Rezerwacja

Wszystkie rezerwacje odbywają się drogą telefoniczną. W celu sprawdzenia dostępności domków w wybranym terminie i po ewentualną rezerwacje zapraszamy pod numer

+48 660 458 298

Social Media