Wszystkie nasze domki letniskowe biwakowe (czteroosobowe) wyposażone są w dwa łóżka pojedyncze o rozmiarze 80 × 120 cm oraz jedno podwójne o rozmiarze 120 × 200 cm. Łóżka w domku znajdują się w dwóch pomieszczeniach przedzielonych kotarą. W każdym domku letniskowym znajdą Państwo również dwie ławy drewniane do siedzenia oraz stół. W sypialni z łóżkiem podwójnym znajduje się szafka z szufladami i blatem. Na blacie stoi czajnik oraz cztery szklanki, brak jest jakiegokolwiek sprzętu do gotowania, obowiązuje zakaz smażenia/gotowania wewnątrz domku. Łazienka w każdym z domków biwakowych wyposażona jest w umywalkę z zimną wodą oraz toaletę, kabiny prysznicowe z gorącą wodą dostępne są nieodpłatnie 24h na dobę w oddzielnym sanitariacie na terenie ośrodka. W każdym domku czeka na Państwa komplet świeżo wypranej i profesjonalnie zdezynfekowanej pościeli — korzystamy z usług pralni przemysłowej. Posiadamy również domki pięcioosobowe w tym standardzie. W większych domkach znajdą Państwo identyczne wyposażenie, jedyna różnica to ilość łóżek — pięć łóżek pojedynczych. Poniżej galeria z przykładowymi domkami letniskowymi w standardzie biwakowym. Zapraszamy serdecznie!

Podana cena jest ceną sezonową, poza sezonem oferujemy atrakcyjne rabaty - CENNIK

Jest to nasz jedyny domek pięcioosobowy, ulokowany jest w drugiej części ośrodka. Front tego domku letniskowego zwrócony jest w stronę jeziora, stoi odwrotnie niż wszystkie inne domki, przez co osoby wypoczywające w nim mają więcej prywatności. Domek składa się z dwóch pomieszczeń przedzielonych drzwiami przesuwnymi. W pierwszym pomieszczeniu zaraz przy wejściu znajdą Państwo 2 drewniane ławy oraz stół. Głębiej w pomieszczeniu znajduje się lodówka, szafka z szufladami i blatem (na blacie stoi czajnik elektryczny oraz szklanki — nie ma kuchenki, obowiązuje zakaz gotowania/smażenia wewnątrz domku) oraz łóżko podwójne o wymiarach 120 × 200 cm. Nad łóżkiem zawieszony jest 32-calowy TV z telewizją naziemną. W drugim pomieszczeniu znajdą Państwo 3 łóżka pojedyncze o wymiarach 80 × 200 cm, dużą szafę oraz regał z półkami. W całym domku letniskowym przy łóżkach stoją szafeczki nocne, a na nich lampki. Łóżka przygotowane są na Państwa przyjazd — zależnie od ilości osób, na każdym z nich znajduje się komplet wypranej i profesjonalnie zdezynfekowanej pościeli. Wejście do łazienki znajduje się w sypialni z 3 łóżkami. Łazienka w domku wyposażona jest w kabinę prysznicową, umywalkę oraz toaletę. Cały domek, oprócz łazienki, wykończony jest drewnem. Poniżej przedstawiamy Państwu zdjęcia opisywanego domku letniskowego, zapraszamy serdecznie!

Podana cena jest ceną sezonową, poza sezonem oferujemy atrakcyjne rabaty - CENNIK

Domki letniskowe w Augustowie

Domki letniskowe - biwakowe, nocleg już od 120 zł /DOBA

Domek 5 osobowy z prysznicem - cały domek 350 zł/DOBA

Przykładowy domek 4 osobowy z prysznicem - cały domek 300 zł/DOBA

Wszystkie nasze czteroosobowe domki wyposażone są w łazienkę z kabiną prysznicową, lodówkę, czajnik elektryczny z zestawem szklanek oraz 32-calowy telewizor z programami naziemnymi. W domku nie ma kuchenki i obowiązuje zakaz gotowania czy smażenia wewnątrz. W zimniejszych okresach udostępniamy grzejniki naścienne. W każdym naszym domku letniskowym znajdą Państwo komplet profesjonalnie wypranej i zdezynfekowanej pościeli. Każdy domek składa się z dwóch pomieszczeń przedzielonych drzwiami przesuwnymi. W pierwszym pomieszczeniu znajdują się dwa łóżka pojedyncze (80 × 200 cm), dwie ławy drewniane do siedzenia, stół oraz telewizor, który zawieszony jest na ścianie. Druga sypialnia składa się z łóżka podwójnego (120 × 200 cm), dużej szafy na ubrania oraz szafki z szufladami. W tej części domku znajduje się wejście do łazienki. Poniżej znajdą Państwo zdjęcia oraz krótki film prezentujący ofertę naszych domków letniskowych, zapraszamy serdecznie!

Podana cena jest ceną sezonową, poza sezonem oferujemy atrakcyjne rabaty - CENNIK

Dane do przelewu

Usługi Noclegowe i Rekreacyjne Jan Molawko

16-304 Nowinka

Klonownica

34 8769 0002 0198 0042 2000 0010

Kod SWIFT: POLUPLPR (przelewy zagraniczne)

Rezerwacja

Wszystkie rezerwacje odbywają się drogą telefoniczną. W celu sprawdzenia dostępności domków w wybranym terminie i po ewentualną rezerwacje zapraszamy pod numer +48 660 458 298

Social Media